Wiadomości

  • 17 listopada 2019
  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 5758

Spotkanie nt. propagandy w mediach i siły oddziaływania filmu

Za nami:

Harcerska Sekcja Filmowa oraz stowarzyszenie "Hart" zapraszają serdecznie wszystkich chętnych na spotkanie z Szymonem z kanału "Wojna Idei" pt. "Propaganda w Mediach", które odbędzie się w sobotę, 7 grudnia o godzinie 17:00 w salkach pod kościołem Świętej Barbary w Czechowicach-Dziedzicach.

Szymon opowie między innymi o przekazach podprogowych w mediach oraz sile oddziaływania filmu na widza, jak i ogólnie na społeczeństwo. Zdaniem organizatorów będzie to bardzo wartościowe spotkanie.

Wojna Idei to kanał na YouTube poświęcony temu jak działa człowiek i społeczeństwo oraz promujący ideę otwartego dialogu przede wszystkim z ludźmi, z którymi się nie zgadzamy. Kanał w tym roku osiągnął 100 000 subskrypcji.

Wstęp na spotkanie jest wolny - harcerze nie pobierają za organizację spotkania żadnych zysków! Wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/events/491942401408167/?active_tab=about

WOJNA IDEI w Czechowicach!

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.