czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 listopada 2019
  • wyświetleń: 1690

Bonusy bukmacherskie - jak wybierać, gdzie grać?

Materiał partnera:

Zakłady bukmacherskie cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony graczy. Coraz więcej osób decyduje się spróbować swoich sił w tego typu rozrywce. Decyzja o udziale w grach hazardowych wymaga wyboru odpowiedniego bukmachera, a tych na polskim rynku jest coraz więcej.

1. Bukmacherzy na start
2. Promocje i bonusy bukmacherskie

Bukmacherzy na start


Po okresie pierwszego szoku po wprowadzeniu nowelizacji ustawy o grach hazardowych na polskim rynku pojawia się coraz więcej bukmacherów. Rywalizują oni między sobą o nowych graczy, a także o utrzymanie dotychczasowego zainteresowania ze strony tych, którzy zakładami zainteresowali się wcześniej.

Bukmacherzy starają się przyciągać graczy bardzo bogatą ofertą zakładów, tak ze świata sportu, jak i e-sportu, a także świata rozrywki. Na polskim rynku pojawiły się bowiem zakłady dotyczące gwiazd, kursów walut, pogody, wydarzeń okołosportowych. Przedmiotem gry są również promocje i bonusy bukmacherskie i w dużej mierze to właśnie one stają się głównym "haczykiem" na nowych graczy. Warto się im bliżej przyjrzeć, aby wybrać tę ofertę, która w danym momencie jest najbardziej atrakcyjna.Dzięki wyborowi odpowiedniego bukmachera można zyskać sporo dodatkowych środków na grę, które potrafią sięgać nawet 1000 zł.

Promocje i bonusy bukmacherskie


Bonusy bukmacherskie, szczególnie bonusy powitalne, to pierwszy "gratis", jakiego nowy gracz może spodziewać się ze strony bukmachera. Spora część bukmacherów proponuje symboliczną kwotę na grę za samą rejestrację. Za pierwszy depozyt można spodziewać się powiększenia kwoty na grę o kolejne złotówki. Im większa wpłata ze strony grającego, tym większy bonusy ze strony bukmachera. fortuna bonus powitalny ma naprawdę atrakcyjny, wart jest on nawet 1000 złotych. To jednak nie jedyny bukmacher, który w ten sposób zachęca graczy do skorzystania z jego oferty. Przez długi czas w wysokości bonusa powitalnego przodował LVBet. sts bonus ma obecnie w wysokości 1200 zł. Trzeba jednak pamiętać, że bonusy te zmieniają się dość często, warto więc za każdym razem dokładnie sprawdzić oferty bukmacherów w konkretnym momencie. 

Bonusy powitalne to jednak nie jedyne oferty, jakie dla graczy mają bukmacherzy. Wiele bonusów przewidzianych jest dla stały graczy, do tego dochodzą kumulacje kuponów, zwroty środków lub podwojenie środków. Ponadto, promocje bukmacherskie obejmują również kody promocyjne, które znaleźć można na stronach partnerów zakładów. Również one dają możliwość zdobycia kolejnych środków na grę.