Wiadomości

  • 22 listopada 2019
  • 23 listopada 2019
  • wyświetleń: 2967

VIII Powiatowa Konferencja "Człowiek i środowisko"

Za nami:

Starostwo powiatowe zaprasza na VIII Powiatową Konferencję "Człowiek i środowisko". Jedno zdrowie - wspólna odpowiedzialność". Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę 23 listopada w sali OSP w Bestwinie o godzinie 9.00.

- To już VIII Konferencja Powiatowa dotycząca zdrowia człowieka, podstaw dobrego żywienia i pozyskiwania wiedzy co robić, by nasze rodziny były zdrowe. Przedstawiona zostanie wiedza na temat mikroorganizmów i ich zastosowania w naszym codziennym życiu. Chciałbym Państwa osobiście zachęcić do dobrego, wspólnego spędzenia tych czterech godzin w sobotę 23 listopada. Proszę zachęcić również rodzinę i znajomych - mówi wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński.

W programie konferencji znalazły się wystąpienia ekspertów o koncepcji jednego zdrowia i biologizacji, gospodarstwach na probiotykach i naturalnej żywności, istocie i znaczeniu probiotyków dla naszego zdrowia. Tadeusz Rolnik właściciel gospodarstwa rolno - pasiecznego Rol - Apis w Niebieszczanach będzie prezentował interesujący temat - superżywność z prastarych zbóż.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy w sobotę do Bestwiny wszystkich zainteresowanych tym tematem. Udział w konferencji jest bezpłatny.

aka / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.