Wiadomości

  • 25 listopada 2019
  • 4 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3187

Spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

W środę 4 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz. Spotkanie nosi tytuł "Jak dbać o tarczycę?".

Podczas spotkania dowiemy się, jak ważne znaczenie dla organizmu człowieka ma tarczyca, niewielki narząd, którego zaburzone funkcjonowanie skutkować może chorobami, takimi jak nadczynność czy niedoczynność tarczycy. O tym, jakie są objawy i przyczyny tych chorób, jakie znaczenie ma profilaktyka, zdrowy styl życia oraz jakimi naturalnymi metodami można wspomóc prawidłowe funkcjonowanie tego narządu, podzieli się z nami nasz gość Beata Śleszyńska pedagog, doradca żywieniowy, instruktorka szkół zdrowego gotowania, która prowadzi wykłady i seminaria o tematyce zdrowotnej w całej Polsce. Beata Śleszyńska odbyła szkolenie z zakresu zdrowego stylu życia i odżywiania w Living Springs Lifestyle Center w USA, ukończyła studia na kierunku promocja zdrowia w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi oraz studia podyplomowe na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Ponadto, współpracuje przy tworzeniu i prowadzeniu internetowego serwisu http://www.zdrowiezwyboru.pl.

Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją.

Serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!

Kolejne spotkania w roku 2020:
08.01.2020 - Rola błonnika
05.02.2020 - Cukrzyca - profilaktyka i leczenie
04.03.2020 - Zamienniki cukru

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.