Wiadomości

  • 26 listopada 2019
  • 27 listopada 2019
  • wyświetleń: 2747

Utrudnienia w kursowaniu autobusów na ul. Kunza w Bronowie

Za nami:

W dniach 27-28 listopada od godziny 8.00 do godziny 16.00 Zarząd Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej przeprowadzi remont nawierzchni asfaltowej ul. Kunza w Bronowie, na odcinku od ul. Granicznej do ul. Czyża.

Autobusy kursować będą do godziny 8.12 zgodnie z rozkładem, a następnie wg schematu do czasu zakończenia prac lub do godziny 16.00.

  • Linia 1S będzie kursować do przystanku Kunza/Graniczna/Pętla zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie ul. Długą i ul. Rolników do przystanku Ligota/Zabrzeska/Bielska, gdzie będzie skomunikowana z autobusem komunikacji zastępczej, który kursował między przystankami Bronów/Czyża/Pętla - Ligota/Zabrzeska/Bielska.
  • Linia nr 6 będzie kursować zgodnie z rozkładem jazdy z pominięciem ul. Kunza.
  • Linia X będzie kursować do przystanku Kunza/Graniczna/Petla zgodnie z rozkładem jazdy. Następnie ul. Długą i ul. Rolników do przystanku Ligota/Bielska/Zabrzeska, gdzie będzie skomunikowana z autobusem komunikacji zastępczej, który kursował między przystankami Bronów/Bronowska/Kunza/Sklep - Ligota/Bielska/Zabrzeska.


Wykonywanie prac remontowych uzależnione jest od warunków pogodowych. Prosimy o bieżące zapoznawanie się z realizacją prac remontowych, lub kontakt z PKM Czechowice-Dziedzice, bądź z Zarządem Dróg Powiatowych w Bielsku-Białej.

aka / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.