Wiadomości

  • 28 listopada 2019
  • 1 grudnia 2019
  • wyświetleń: 7468

Ciężarówka Coca-Cola może przyjechać do Czechowic-Dziedzic!

Świąteczne ciężarówki Coca-Cola po raz kolejny wyruszą w ogólnopolską trasę. Od mieszkańców Czechowic-Dziedzic zależy, czy świąteczny konwój dotrze do naszego miasta.Na wzór ubiegłorocznej edycji i w tym roku Coca-Cola daje możliwość wybrania miast, które odwiedzi świąteczna ciężarówka! Wystarczy do 1 grudnia do godz. 23:59 oddać jak największą ilość ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki z nazwą swojego miasta.

Jak głosować? Jeden głos to jednorazowe oznaczenie odpowiednim hashtagiem (#) wybranego przez siebie miasta. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie.

Do finału zakwalifikuje się 10 lokalizacji, które zdobędą najwięcej głosów. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym internauci mają szansę na nowo oddawać głosy na miasta wybrane w pierwszym etapie. Finałowy etap odbędzie się 6 grudnia w godzinach 15:00-19:00, a w jego trakcie wyłonione zostaną 3 zwycięskie miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Cola!

Loading...

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.