czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 1306

Gadżety do 5 zł - co mogę kupić?

Materiał partnera:

Prowadzenie własnego biznesu to droga często kręta i wyboista, jednak satysfakcja z sukcesu jest nieopisana. Niezależnie od tego, czy nasze przedsiębiorstwo dopiero raczkuje czy też mamy do dyspozycji pokaźne zasoby finansowe i personalne, bez dobrego marketingu się nie obejdzie. Dobra reklama ma spory udział w sukcesie każdej uznanej firmy, dlatego też trzeba odpowiednio ulokować swoje pieniądze, by później cieszyć się z zysków. A gadżety reklamowe od wielu już lat są jednym z najskuteczniejszych sposobów na branding zarówno w obrębie lokalnym, jak i na większą skalę. I nie trzeba wcale wydawać krocie, by pozyskać jakościowe gadżety firmowe. Zatem jakie gadżety firmowe do 5 zł?

Gadżety do 5 zł - co mogę kupić?


Smycze reklamowe w ciekawej formieNie jest tajemnicą, że jednym z najpopularniejszych gadżetów promocyjnych są właśnie smycze firmowe. Mieszczą się w kieszeni, a ponadto chronią właściciela przed utratą ważnych przedmiotów. Smycze z logo firmy mogą służyć nie tylko do noszenia kluczy czy identyfikatora pracowniczego. Nowoczesne smycze na zamówienie mogą kryć w sobie inne gadżety, np. pendrive’a czy latarkę. Decydując się na smycze reklamowe warto postawić na sprawdzone rozwiązania. Smycze dwustronne, które znajdziecie m.in. tutaj https://www.opengift.pl/smycze-reklamowe/, wyglądają profesjonalnie i przykuwają uwagę wyjątkowym designem.

Długopisy reklamowe - uwielbiane przez klientówNiemal każdy w swoim życiu wykorzystał masę długopisów reklamowych. A to z pobliskiej apteki, a to z nowo otwartego sklepu elektronicznego, a to od dostawcy prądu. Trzeba przyznać, że my, Polacy, uwielbiamy darmowe długopisy promocyjne. Są praktycznym dodatkiem do torebki czy plecaka, po które w każdej chwili możemy sięgnąć. Nic dziwnego, że niemal każda firma produkcję gadżetów reklamowych zaczyna właśnie od długopisów. Są niedrogie, a ich bogate wzornictwo zapewnia nam nieograniczony wybór.

Notesy reklamowe - zapisz się na kartach historiiW dobie wszechobecnych smartfonów, ludzie powoli przechodzą w digitalizację. Notatki coraz częściej robimy nie w notesie, a w telefonie, aby najważniejsze informacje mieć zawsze pod ręką. Jednak nic jest w stanie zastąpić klasycznego notesu z prawdziwymi, papierowymi kartkami. Notesy reklamowe powinny być kompaktowych rozmiarów tak, aby zmieściły się do damskiej torebki czy męskiego plecaka. Zapisywanie ważnych wydarzeń czy spotkań jest możliwe przy jednoczesnym rozmawianiu przez telefon. Każdy klient z pewnością ucieszy się takiego prezentu.

Kubek reklamowy - coś dla miłośników kawyKubków nigdy za wiele, a szczególnie tych darmowych. Kubków używamy zawsze i wszędzie, dlatego kolejny egzemplarz do kolekcji nie zaszkodzi. Zwłaszcza, gdy design kubka pozwala na jego użytkowanie nie tylko w miejscu pracy, ale również w zaciszu domowym przez klientów. Gadżet reklamowy w postaci kubka przyda się w momencie, gdy często organizujemy spotkania biznesowe czy uczestniczymy w targach i konferencjach - kubek firmowy z logo firmy będzie subtelną, ale skuteczną formą reklamy. Co ważne, to my decydujemy o ostatecznym wyglądzie kubka reklamowego.

Torba reklamowa bawełniana - poręczny gadżet dla każdegoTorby plastikowe powinny całkowicie zniknąć z rynku. Ich wpływ na środowisko naturalne jest szokująco destrukcyjny, dlatego starajmy się wybierać ekologiczne rozwiązania. A torby reklamowe bawełniane to torby wielokrotnego użytku, które można zabrać ze sobą na zakupy, do pracy czy na wycieczkę za miasto. Funkcjonalność, ale również atrakcyjny wygląd powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. A to wszystko przy niewielkim nakładzie finansowym.