czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 grudnia 2019
  • wyświetleń: 6064

[FOTO] Kolejna kraksa na rogu Sobieskiego i Mickiewicza

W środę, 4 grudnia około godziny 12:15 na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach zderzyły się dwa samochodu osobowe. Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.

Kolizja na rogu Sobieskiego z Mickiewicza - 4.12.2019 · fot. ML


W tym miejscu według zapewnień burmistrza w przyszłości ma powstać rondo. Obecnie funkcjonujące rozwiązanie drogowe sprawia kierowcom sporo trudności. Im szybciej tym lepiej, bo tu ktoś może zginąć - komentował sprawę jedne z okolicznych mieszkańców, który nie raz był świadkiem poważnych zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza. Do poważnej kraksy doszło tam zaledwie dzień wcześniej. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza.

Tym razem obeszło się bez rannych. Scenariusz był był podobny jak zwykle. Kierowca Toyoty Avensis wjechał na skrzyżowanie i nie ustąpił pierwszeństwa. Doprowadził on do zderzenia z Renault Clio. Utrudnienia w ruchu trwały godzinę.

sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.