czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2019
  • wyświetleń: 8183

[ZDJĘCIA] ZSTiL znowu wśród najlepszych w Polsce!

We wtorek, 3 grudnia w Warszawie odbyła się Gala Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Reklama

ZSTiL znowu wśród najlepszych w Polsce - 12.2019 · fot. ZSTiL


W programie Gali było przemówienie Dariusza Piontkowskiego - Ministra Edukacji Narodowej, przemówienie Pawła Poszytka - Dyrektora Generalnego FRSE, krótki wykład prowadzony przez Otylię Jędrzejczak - mistrzynię olimpijską w pływaniu, i oczywiście ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom.

Od 2011 roku FRSE przyznaje nagrody w Konkursie EDUInspiracje, którego jedną z kategorii jest POWER - Edukacja Szkolna. I właśnie w tej kategorii, wśród pięciu wybranych z całej Polski projektów znalazł się projekt "Więcej TIK, bardziej w Europie - przyszłość nauczycieli w nowoczesnej polskiej szkole", realizowany w latach 2016-2018 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach. Przedstawicielami wyróżnionej szkoły na Gali Wręczenia Nagród byli: koordynator projektu - Grażyna Skęczek i uczestnik projektu - Jerzy Rybitwa.

Przypomnijmy, że w maju 2017 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych został wyróżniony przez Polską Narodową Agencję programu Erasmus+ za wcześniej realizowany przez szkołę projekt "Lepiej zrozumieć, by lepiej pomóc - wyzwania wychowawcze dla nauczyciela 2015/2016". Wtedy koordynatorka projektu prezentowała go na międzynarodowej konferencji European conference on Dissemination and Impact in the School Sector - "Best practice results from Erasmus+" w Bonn.

Więcej informacji o projekcie "Więcej TIK..." można znaleźć tutaj.

Grażyna Skęczek

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.