Wiadomości

  • 18 grudnia 2019
  • wyświetleń: 10505

W Czechowicach-Dziedzicach zaświeciła "Pierwsza Gwiazdka"

Daleka od zimowej aura nie odstraszyła uczestników "Pierwszej Gwiazdki" - spotkania świątecznego dla mieszkańców, które odbyło się w miniony weekend na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach.

W Czechowicach-Dziedzicach zaświeciła "Pierwsza Gwiazdka" - 14-15.12.2019 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Podobnie jak przed rokiem, kiedy świąteczne spotkanie dla mieszkańców Czechowic-Dziedzic zorganizowane zostało po raz pierwszy, w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczestników dwudniowej imprezy wprowadziły: wspólne kolędowanie, występy dzieci i młodzieży oraz chórów i zespołów muzycznych, połączone ze świątecznym kiermaszem, pokazami rękodzieła i degustacją smakołyków.

Brak zimowej scenerii rekompensowały też świąteczne iluminacje oraz betlejemska szopka i choinka, którą w tym roku podarował gminie Panowie Roman Chodykin i Wojciech Dziech z firmy Reflex s.c., za co serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich mieszkańców.

ab / czecho.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.