czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2019
  • wyświetleń: 4598

19-latek wybił szybę w wiacie przystankowej przy ulicy Traugutta

19-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic wybił szybę w wiacie przystankowej przy ulicy Traugutta. Mężczyzna został zatrzymany.

- 17 grudnia po godzinie 2.00 w nocy dyżurny straży miejskiej zauważył na monitoringu miejskim grupę młodych mężczyzn idących całą szerokością chodnika oraz po ścieżce rowerowej ulicą Traugutta. Obserwator postanowił zwrócić uwagę na młodych mężczyzn, cały czas ich obserwując. Po chwili jeden z nich energicznym ruchem ręki uderzył w boczną szybę przystankową, która rozsypała się na drobne kawałki - opisuje SM.

Sprawca oraz jego koledzy oddalili się z miejsca zdarzenia. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol SM. Po chwili strażnicy ujęli dwóch mężczyzn w rejonie stacji benzynowej.

Jeden z nich 19-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic przyznał się do uszkodzenia wiaty przystankowej. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu. Został przewieziony do komisariatu policji celem zbadania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprawca miał prawie 1,5 promila.

Z całego zajścia została sporządzona dokumentacja służbowa oraz zabezpieczony materiał z monitoringu miejskiego celem prowadzenia dalszych czynności.

aka / czecho.pl, źródło: Straż Miejska w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.