czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 grudnia 2019
  • 19 stycznia 2020
  • wyświetleń: 13333

[ZDJĘCIA] Konferencja na Granicy Zdrowia i Aktywności Fizycznej

W piątek 17 stycznia, w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Marii Konopnickiej, odbyła się kolejna stacja autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej "Pociąg do Stacji Forma''. W konferencji wzięło udział dwóch prelegentów - Jagoda Różycka oraz Zuzanna Wałach-Biśta.

Na Granicy Zdrowia i Aktywności Fizycznej - "Pociąg do Stacji Forma'' · fot. Elżbieta Zarębska


Jagoda Różycka to doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii, psychodietetyk trener kompetencji psychologicznych. Asystent w Zakładzie Psychologii Zdrowia i Jakości Życia Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach. Dydaktycznie współpracuje z Uniwersytetem Jagielońskim i Śląską Wyższą Szkolą Medyczną w Katowicach.

Zuzanna Wałach-Biśta psycholog sportu rekomendowany przez Polski Komitet Olimpijski. Doktor nauk społecznych w dziedzinie psychologii sportu. Autorka licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych.

Panel Dyskusyjny konferencji to dietetycy, psychodietetycy, sportowcy. Warsztatowa forma pozwoliła włączyć się w dyskusję wszystkim uczestnikom wydarzenia.

Elżbieta Zarębska dziękuję bardzo zaproszonym gościom za doskonale przeprowadzone wykłady oraz osobom uczestniczącym w konferencji za czynny udział i wspaniałą atmosferę. - Jest to stacja mojego projektu, która musi mieć ciąg dalszy. Dziękuję również firmie Palarnia Kawy Proper oraz Catering Dietetyczny Kuźnia Zdrowia - dodaje organizatorka konferencji.

ups / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.