czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2302

Torby bawełnianego użytku

Materiał partnera:

Idąc na zakupy albo do biblioteki, każdy z nas chętnie weźmie ze sobą estetycznie wyglądającą torbę wielorazowego użytku. Reklamówki z plastiku stają się niemodne, sporo kosztują i właściwie są jednorazowe. Torba wykonana z bawełny posłuży nam o wiele dłużej, dodatkowo jest po prostu ładnym przedmiotem, a do tego może być nośnikiem bliskiej nam idei. Fajnie zaprojektowana, intensywnie kolorowa albo monochromatyczna, na pewno będzie ciekawym elementem miejskiego i wiejskiego pejzażu.

1. Piękno oraz ekologia
2. Na zakupy z mocną siatką
3. Bliżej człowieka, bliżej natury

Piękno oraz ekologia

Poszukując propozycji siatek z włókien naturalnych, które by spełniały nasze oczekiwania, warto spojrzeć na torby bawełniane, znajdujące się aktualnie w ofercie firmy Sampla. Jest to producent, proponujący bardzo różnorodne kształty toreb, wykonanych z bawełny, na które możemy nanieść dowolne hasła, czy grafiki. Wystarczy im przesłać odpowiednie pliki graficzne oraz złożyć zamówienie na dowolną partię siatek z ich oferty, by za chwilę cieszyć oko gości naszego festiwalu albo klientów sklepu, niebanalnymi torbami, z których będą mogli skorzystać. Składając zamówienie na konkretny typ siatki, możemy ustalić dokładne wymiary rączki, długość torby, szerokość jej dna, rodzaj materiału, typ nadruku, etc.

Na zakupy z mocną siatką

Zamawiając taki produkt, dajemy znać otoczeniu, że zależy nam na ekologicznym podejściu do świata, a także na tym, by nasza torba została z bliskimi nam kontrahentami lub gośćmi na dłużej, spełniając bez zarzutu swą użytkową rolę oraz przypominając miłe chwile spędzone na zakupach albo na pokazach teatrów ulicznych ostatniego lata. Dodatkowo, dzięki jej używaniu na co dzień, jest szansa, że foliowe reklamówki odejdą do lamusa. Taka bawełniana siatka przetrwa na zakupach przez całe lata. W ofercie znajdziemy tak nietypowe rozwiązania, jak torba na butelki z przegródkami, dzięki którym łatwiej będzie nam je poustawiać wewnątrz siatki, bez obawy, że któraś z nich się pobije podczas drogi zatłoczonym tramwajem do domu.

Bliżej człowieka, bliżej natury

Warto poszukiwać takich rozwiązań naszych problemów, byśmy mieli pewność, że na danym odcinku zrobiliśmy to, czego akurat potrzeba. Bawełniana torba na zakupy to jedno z drobnych rozwiązań, które pozwoli nam żyć w czystszym świecie, pozbawionym niepotrzebnych reklamówek. Jest to niewątpliwie komfortowy gadżet, zmieniający myślenie na lepsze, bliższe człowiekowi oraz naturze. Solidnie wykonana, pozwoli nam przynieść do domu najpotrzebniejsze rzeczy w jak najlepszym porządku.