Wiadomości

  • 2 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3981

Strażacy podsumowali sylwestrową noc. Trzy niegroźne pożary

Wieczór i noc sylwestrowa minęła dość spokojnie. Około godziny 18.00 strażacy gasili pożary traw w Porąbce oraz Kaniowie. W nocy trzykrotnie wyjeżdżano do pożarów koszów ze śmieciami w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach oraz Iłownicy.

W Nowy Rok strażacy gasili po godzinie 11.00 pożar altany na terenie ogródków działkowych w Bielsku-Białej przy ulicy Stanisława Mikołajczyka. Ogniem objęta była dobudówka oraz cześć altany i dachu.

W trakcie podawania dwóch prądów wody, zauważono za pomocą kamery termowizyjnej dwie butle, jedna zawierała gaz do nabijania klimatyzacji, a druga propan-butan. Obydwie butle były rozszczelnione. Zostały wyniesione i zanurzone w zbiorniku z wodą oraz polewane prądem wody i sprawdzane kamerą termowizyjną. Po ugaszeniu przestąpiono do koniecznej rozbiórki pokrycia dachu oraz ścianek altanki.

Przyczynę pożaru ustala policja.

ab / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.