czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 stycznia 2020
  • 6 stycznia 2020
  • wyświetleń: 9409

Trwają zapisy na ferie zimowe z czechowickim MOSiRem

2 stycznia ruszyły zapisy na zajęcia organizowane w ramach akcji "Aktywna Zima 2020". Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza serdecznie do zapoznania się z ofertą oraz do skorzystania z naszych propozycji.

dzieci, ferie zimowe, zima, śnieg
fot. pixabay.com


13 stycznia, województwo śląskie rozpoczyna ferie zimowe. Jak co roku, MOSiR przygotował szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Organizatorzy proponują zajęcia różnego typu na poszczególne dni ferii: warsztaty- ze zdrowego odżywiania, kulinarne, ciasteczkowe, zajęcia na rolkach, łyżwach, basenie, gry i zabawy ruchowe, warsztaty taneczne, zajęcia z pierwszej pomocy, kino.

Zajęcia odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych:
  • I grupa- 7-10 lat
  • II grupa- 11-14 lat


Zapisy- recepcja stadionu MOSiR (ul. Legionów 145) w godz 7-18. Na zamieszczonym poniżej plakacie przedstawiamy "rozkład jazdy" na poszczególne dni z ich atrakcjami. Zapisy na każdy dzień osobno - kolor czerwony I grupa, kolor niebieski II grupa. Koszt 25 zł od osoby za każdy dzień zajęć (w cenie ciepły posiłek). Liczba miejsc ograniczona.

W ferie jak co roku odbywać się będą również zajęcia nauki jazdy na łyżwach:
13.01-24.01 (od poniedziałku do piątku)
  • I grupa- 9:00-10:00,
  • II grupa: 10:00-11:00,
  • III grupa-11:00-12:00


Zapisy- recepcja stadionu MOSiR (ul. Legionów 145) w godz 7-18. Koszt 30 zł za całość w formie karnetu płatne przed pierwszymi zajęciami.

Karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.