Wiadomości

  • 3 stycznia 2020
  • 12 stycznia 2020
  • wyświetleń: 8863

VII Festiwal Kolędowy w Zabrzegu. Trzy dni kolędowania

Za nami:

Stowarzyszenie Chóru św. Józefa serdecznie zaprasza na kolejną edycję Festiwalu Kolędowego, który odbędzie się w dniach 10-12 stycznia w Kościele pw. św. Józefa w Zabrzegu.

Festiwal kolędowy w Zabrzegu - 13-14.01.2018 · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


W ramach Festiwalu odbędzie się VII Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym może wziąć udział każdy, kto pragnie podzielić się swoją muzyczną interpretacją utworów bożonarodzeniowych.

W tym roku przesłuchania odbędą się w kategoriach: solistycznej, zespołowej oraz "Przełamywanie barier" - kategorii dla osób z niepełnosprawnościami. Zgłoszenia można dokonywać do 3 stycznia 2020 r. na stronie konkurskoled.chorjozefa.pl

Tradycyjnie, w ramach Festiwalu odbędą się również koncerty. W sobotni wieczór publiczność będzie mogła wysłuchać koncert Ogniska Muzycznego w Zabrzegu oraz Kariny Skwarczyńskiej i Aleksandry Borawskiej - laureatek ubiegłorocznej edycji konkursu. W niedzielę natomiast koncert laureatów oraz Aleksandry Nykiel - laureatki Szansy na Sukces oraz nagrody publiczności Opole 2019.

Szczegółowe informacje na stronie konkurskoled.chorjozefa.pl oraz na fanpage.

VII Festiwal Kolędowy w Zabrzegu

aka, ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.