Wiadomości

  • 7 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5882

[FOTO] Nerwowy poranek na DK-1. Wypadek i kolizja w Goczałkowicach

Do dwóch groźnych zdarzeń drogowych doszło we wtorkowy poranek na goczałkowickim odcinku krajowej jedynki. W obu przypadkach nie obeszło się bez poważnych utrudnień w ruchu.Kilka minut przed godziną 6:00 na skrzyżowaniu z ulicą Uzdrowiskową Opel zderzył się z Fiatem. Zawinił kierowca Opla, który wyjeżdżał z ulicy Uzdrowiskowej i wymusił pierwszeństwo na Fiacie jadącym w stronę Bielska-Białej. Dwie osoby trafiły do szpitala. Policjanci musieli sporządzić dokumentację wypadku drogowego, więc samochodów nie można było odsunąć z jezdni. Oba pasy krajówki były zablokowane, a ruch odbywał się objazdem do ulicy Borowinowej. Utrudnienia trwały dwie godziny.

Kolizja dwóch Opli na krajowej jedynce - 7.01.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z kolei około godziny 8:20 na granicy Goczałkowic-Zdroju i Czechowic-Dziedzic (pas w stronę Pszczyny) zderzyły się dwa Ople: Insignia i Corsa. Była to klasyczne najechanie na tył, na szczęście bez poszkodowanych. Kraksa miała miejsce dokładnie na formalnej granicy powiatów bielskiego i pszczyńskiego. Obsługę zdarzenia przeprowadzili funkcjonariusze bielskiej komendy. Tutaj utrudnienia trwały blisko godzinę.

sid / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.