czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • 11 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3215

Nowa strona starostwa. Szereg udogodnień dla interesantów

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej ma nową witrynę internetową. Strona została uruchomiona, ale jest jeszcze w fazie wdrażania.

Powiat
Nowa strona starostwa. Wiele udogodnień dla interesantów · fot. czecho.pl


Strona została dopasowana do obecnych wymogów pisania witryn internetowych, co oznacza że ma działać na wszystkich urządzeniach mobilnych. Z dotychczasową stroną były problemy w tym zakresie

Mieszkańców powiatu zainteresuje najbardziej zakładka - OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW. Wszystko, co jest związane z załatwianiem spraw w urzędzie: umawianie wizyt przez internet (wydział geodezyjno-kartograficzny, czy wydział komunikacji i transportu), formularze itd. znajdziemy w jednym miejscu - w zakładce OBSŁUGA MIESZKAŃCÓW. Dotychczas było to rozrzucone na stronie i zabierało trochę czasu, żeby znaleźć to co nas interesowało. Np. żeby znaleźć jakiś druk/formularz trzeba było wiedzieć, który wydział realizuje to zadanie.

Strona ma nowoczesną szatę graficzną. Jest przyjazna osobom niepełnosprawnym: niedowidzącym (możliwość powiększenia strony, odpowiednia kolorystyka) i niedosłyszącym (strona dostępna dla programów czytających).

Warto odnotować, że nowa witryna Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej jest tłumaczona na język angielski i kilkanaście innych języków.

Adres strony pozostaje bez zmian - powiat.bielsko.pl.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.