Wiadomości

  • 10 stycznia 2020
  • wyświetleń: 9051

W lutym rodzice będą mogli zapisać dzieci do przedszkoli publicznych

1 lutego rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli publicznych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez gminę Czechowice-Dziedzice w roku szkolnym 2020/2021.

Przedszkole Publiczne nr 10
Przedszkole Publiczne nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Chcąc zapewnić swojemu dziecku kontynuację edukacji przedszkolnej w dotychczasowej placówce, w roku szkolnym 2020/2021, należy wypełnić deklarację pozostania w przedszkolu i złożyć ją w przedszkolu, do którego dziecko obecnie uczęszcza najpóźniej do dnia 24 stycznia 2020 r.

Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko do przedszkola po raz pierwszy a także rodzice, którzy chcą zmienić dotychczasowe przedszkole dla swojego dziecka, będą mogli ubiegać się o przyjęcie dziecka do wybranego przedszkola na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji.

Rekrutacja rozpocznie się 1 lutego 2020 r. i wzorem lat ubiegłych prowadzona będzie elektronicznie.

Rejestracja elektroniczna umożliwi Państwu zaoszczędzenie czasu na poszukiwanie przedszkola dla swoich dzieci oraz usprawni gminie Czechowice-Dziedzice przeprowadzanie procesu rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Od 1 lutego bieżącego roku zostanie uruchomiona strona internetowa http://zapisy.ppczechowice.pl gdzie będzie zamieszczony formularz "Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola" oraz informator zawierający ofertę wszystkich publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych znajdujących się w naszej gminie a także regulamin rekrutacji.

Rejestracja dzieci na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie od 1 do 29 lutego 2020 r. W późniejszym terminie zapisy będą możliwe w miarę wolnych miejsc.

Więcej szczegółów na stronie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.