czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 stycznia 2020
  • wyświetleń: 6194

Pora na kabaret - przegląd najlepszych kabaretów

Materiał partnera:

Zimową porą, gdy na dworze mało słonecznych dni warto wybrać się na kabaret. Obecnie w Polsce istnieje kilkanaście naprawdę dobrych kabaretów na poziomie zapewniającym niezapomniane wrażenia. W efekcie oznacza to nie tylko doskonale zagrane skecze, błyskotliwe puenty, zjadliwą drwinę, ale również salwy śmiechu, chwile refleksji nad tym, co artyści kabaretowi chcą przekazać swojej publiczności.

Jeśli chcesz przyjemnie spędzić czas podczas spektaklu kabaretowego, koniecznie kup bilety na kabaret.

Pora na kabaret  - przegląd najlepszych kabaretów


Kabaret Neo-nówka z programem "Żywot Mariana"Twórcy kabaretu o wdzięcznej nazwie Neo-Nówka ponownie będą zaglądać w głąb duszy Polaka wyszydzając nasze wady oraz specyficzne zachowanie. Najnowszy program pt. "Żywot Mariana" to śmieszne skecze, w których artyści wykpiwają naszą małostkowość, dziwne nawyki, jak również stereotypowe spojrzenie na świat. Cały spektakl ozdabia znakomita oprawa muzyczna zespołu "Żarówki".

Kabaret Nowaki - dobry żart na trzy osobyW Kabarecie Nowaki występuje troje aktorów kabaretowych: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Artyści znani są m.in. z prowadzenia spotkań kabaretowych, takich jak Płockie Noce Kabaretowe czy Polska Noc Kabaretowa. Ponadto brali udział w różnych kabaretowych produkcjach telewizyjnych, m.in. w Kabarecie na żywo oraz u Paranienormalnych. Ogromnym atutem tej trójki artystów jest bliski kontakt z publicznością, którzy stwarza wiele zabawnych i śmiesznych sytuacji. To mistrzowie kreatywności, którzy potrafią także improwizować.

Zabawny Kabaret Młodych PanówKabaret Kabaretu Młodych Panów tworzy czterech artystów: Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk oraz Łukasz Kaczmarczyk. Tytuł ich najnowszej propozycji brzmi "To jest chore" . Aktorzy poruszają tematy społeczne, pokazują różne zjawiska społeczne, których świadkami jesteśmy niemal codziennie. W oparciu o relacje międzyludzkie budują całe skecze i żartobliwe dialogi skrzące ironią. Oprócz tego podczas całego spektaklu posłuchamy dowcipnych piosenek, które stanowią atrakcyjne urozmaicenie całego występu.

Polska Noc Kabaretowa w roku 2020Polska Noc Kabaretowa to jedyne w swoim stylu, wybitne widowisko kabaretowe. To już dziewiąta edycja tej imprezy, która cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności w różnym wieku. Śmiech i rozrywka mają bowiem uniwersalny wymiar i są przeznaczone dla wszystkich widzów ceniących dobry humor. Adrianna Borek, kobieta o tysiącu twarzach oraz jej sceniczny partner, Igor Kwiatkowski, zaprowadzą widzów w świat najbardziej spektakularnych amerykańskich widowisk. Warto pamiętać, że Polska Noc Kabaretowa to spektakl łączący blichtr Las Vegas, energię Broadwayu i niezapomniane wrażenia prosto z Miasta Aniołów.

Rafał Pacześ - współczesny kabaret jednoosobowy"Zoba Co Jes" to tytuł nowego, solowego spektaklu Rafała Paczesia w postaci 90 minutowego monologu, który rozbraja publiczność wywołując ogólny aplauz i częste kaskady śmiechu. Oryginalne teksty skrzące dowcipem to znak rozpoznawczy tego artysty. Ulubiona tematyka poruszana przez tego satyryka to podróże, relacje międzyludzkie oraz związki damsko-męskie, a także remonty i problemy życia wśród innych ludzi. Prawdziwa dawka śmiechu sprawi, że przepona brzuszna będzie przez cały seans pracowała pełną parą.