Wiadomości

  • 16 stycznia 2020
  • wyświetleń: 1055

Zabezpieczanie katalogów hasłem Android

Materiał partnera:

Obecnie na rynku jest bardzo wiele telefonów jak i tabletów i różnego rodzaju urządzeń mobilnych i czasem ciężko wybrać odpowiednie urządzenie dla siebie. Robimy recenzje telefonów, tabletów oraz kamerek samochodowych.

Zabezpieczanie katalogów hasłem Android


Z myślą o takich osobach powstała strona http://www.embiznes.pl na której przedstawiamy recenzje, telefonów, tabletów czy też ostatnio bardzo modnych rejestratorów video, dzięki czemu dużo łatwiej będzie wybrać odpowiedni model potencjalnemu kupującemu.

Android hasło na folderDodatkowo na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych porad jak choćby jak zabezpieczyć foldery na swoim telefonie, żeby nikt ich nie oglądał, pisaliśmy o tym w artykule pod nazwą Android hasło na folder http://www.embiznes.pl/aplikacje-android/android-haso-na-folder/, więcej znajdziesz tutaj.

Staramy się pisać na wiele różnych tematów, które pomogą ci rozwiązać dany problem, jak choćby niedawno pisaliśmy o tym jak odzyskać skasowane smsy czy też skasowane zdjęcia. Czasem wykasujemy smsy czy też zdjęcia a po jakimś czasie okazuje się że jednak one bardzo by nam się przydały, więc jak odzyskać skasowane pliki znajdziesz na stronie embiznes.pl .

Forum naprawa telefonówNa naszej stronie jest też forum, na którym możesz zadawać pytanie, na które odpowiedzą nasi moderatorzy. Strona embiznes powstała w 2015 roku i od tego czasu zgromadziliśmy bardzo wiele przydatnych porad jak i poradników min jak wymienić wyświetlacz w danym modelu telefonu.

W naszym serwisie, posiadamy także specjalny dział, dla osób chcących naprawić swój telefon samodzielnie min. pokazujemy jak w danym modelu wymienić ekran dotykowy czy też wymienić głośnik bądź wyświetlacz, są to pełne instrukcje w raz ze zdjęciami z każdego etapu pracy.

Strona o telefonachMamy nadzieje że na stronie embiznes.pl znajdziesz rozwiązanie swojego problemu zarówno dotyczącego telefonu czy też oprogramowania na telefon. Ostatnio na naszej stronie pojawił się ranking najlepszych programów partnerskich, które pozwolą ci zarobić najwięcej pieniędzy, warto przeczytać.