czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 2678

Prima aprilis na portalu czecho.pl

W niedzielę 1 kwietnia podaliśmy jedną nieprawdziwą informacje na portalu czecho.pl. Dotyczyła ona zastąpienia "ziemniaka" nowym pomnikiem - "orzeszkiem". W najbliższym czasie Plac Jana Pawła II pozostanie w niezmienionej formie. Chyba, że ktoś wziął sobie naszą informację do serca. ;)

Jakie informacje pojawiły się na czecho.pl w zeszłych latach. Przeczytajcie poniżej.

new / czecho.pl

-----------------------

1 kwiecień 2006

Stachursky będzie promował Czechowice
Trzeba coś zmienić - mówią jednym głosem radni Czechowic-Dziedzic. Nie chodzi tu bynajmniej o bieżącą działalność radnych, ale zewnętrzny wizerunek miasta. Radni chcą, żeby Czechowice uchodziły za młode, dynamiczne miasto.
www.biznes.czecho.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=2071 class=dodaj>więcej

------------------------

1 kwiecień 2004

Kino Świt ogłosiło upadłość
Stało się to, o czym mówiono już od dłuższego czasu - kino Świt niewytrzymało konkurencji bielskiego Kinoplexu i ogłosiło wczoraj upadłość. Wszystkie zaplanowane seanse na ten miesiąc jeszcze się odbędą. Kino zostanie zamknięte dopiero w maju...
czecho.pl/wydarzenia/wydarzenia-pokaz.php?id=852 class=dodaj>więcej

------------------------

1 kwiecień 2003

Z duchem czasu
Już wkrótce na portalu czecho.pl powstanie nowy serwis internetowy Kościoła Opatrzności Bożej. W serwisie będzie można przeczytać bieżące ogłoszenia, które będą aktualizowane co tydzień, zamówić mszę przez internet, a także zabrać głos w dyskusji prowadzonej na forum. Ciekawostką serwisu będzie możliwość wyspowiadania się u księdza na czacie
czecho.pl/wydarzenia/wydarzenia-pokaz.php?id=335 class=dodaj>więcej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.