czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2020
  • 24 stycznia 2020
  • wyświetleń: 13272

Ceny biletów na krytej pływalni poszły w górę

Od połowy stycznia osoby korzystające z basenu krytego "Wodnik" muszą zapłacić więcej za bilet wstępu. Ceny wzrosły o około 1-2 zł na poszczególnych biletach.

mosir
fot. MOSiR Czechowice-Dziedziece


13 stycznia wprowadzono zmiany w cenniku basenu krytego "Wodnik" w Czechowicach-Dziedzicach. W zależności od typu biletów ceny wzrosły o około 1-2 zł za godzinę korzystania z obiektu.

- Warto wspomnieć, że od 2012 roku ceny praktycznie stały w miejscu. W 2015 roku wprowadziliśmy jedynie delikatną korektę cennika. Niestety koszty utrzymania obiektu są już o wiele wyższe i musieliśmy podnieść ceny o 1-2 zł - argumentuje Paweł Łękawa, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach-Dziedzicach.

Po podwyżce bilet normalny na basen w godzinach 7:00-15:00 kosztuje 10 zł. O dwa złote więcej zapłacimy za godzinę korzystania z pływalni krytej w godzinach 15:00-22.30.

Szczegółowy cennik jest dostępny na stronie MOSiR-u Czechowice-Dziedzice.

mosir
fot. MOSiR Czechowice-Dziedziece

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.