Wiadomości

  • 28 stycznia 2020
  • wyświetleń: 7216

34-latek miał prawie 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu!

Mężczyzna miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach i komunikacją z innymi ludźmi. Nic dziwnego, bowiem 34-latek z Czechowic-Dziedzic "wydmuchał" prawie 5 promili alkoholu!

23 stycznia po godzinie 19.00 dyżurny straży miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach otrzymał telefoniczne zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy jednym z banków na ulicy Niepodległości. Gdy strażnicy przybyli na miejsce, zauważyli opartego o ścianę mężczyznę, który miał problemy z poruszaniem się o własnych siłach, jak również bełkotliwie się wypowiadał.

Okazał się to być znany osobiście funkcjonariuszom 34-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzic. Z uwagi na zaistniałą sytuację został przewieziony do Ośrodka Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym w Bielsku-Białej.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma prawie 5 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. Decyzją lekarza zostało wezwane pogotowie ratunkowe, które zabrało 34-latka do szpitala.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.