czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 28 stycznia 2020
  • 2 lutego 2020
  • wyświetleń: 10367

12 firm chce wykonać projekt przebudowy czechowickiego dworca

12 firm jest zainteresowanych wykonaniem dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego pn. "Przebudowa dworca kolejowego Czechowice-Dziedzice".

dworzec kolejowy
dworzec kolejowy w Czechowicach-Dziedzicach · fot. czecho.pl


Pod koniec 2019 roku w siedzibie spółki PKP S.A. w Warszawie nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowych dla 7 zadań inwestycyjnych. Jednym z nich jest wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy dworca kolejowego w Czechowicach-Dziedzicach.

Przed otwarciem ofert spółka Polskie Koleje Państwowa ogłosiła, że na wykonanie dokumentacji projektowej czechowickiego dworca zamierza przeznaczyć maksymalnie 3,48 mln złotych brutto.

Okazało się, że kwoty zgłoszone przez firmy zainteresowane wykonaniem dokumentacji projektowej są o wiele niższe. Najtańszą ofertę złożyła GPVT Pracownia Architektoniczna S.C. T Białowszewski G. Pacer z Poznania (590 tys. zł). Najwyższą cenę zaproponowała firma MERTum Projekt Marek Myrcik z Katowic (1,95 mln zł).

Spółka PKP S.A. nie dokonała jeszcze wyboru wykonawcy.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.