Wiadomości

  • 29 stycznia 2020
  • 5 lutego 2020
  • wyświetleń: 6057

Chrześcijański Klub Zdrowia: wszystko na temat cukrzycy

Za nami:

W środę 5 lutego odbędzie się kolejne spotkanie Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia w Czechowicach-Dziedzicach w Miejskim Domu Kultury w Piwnicy Muz. Tym razem tematem spotkanie będzie cukrzyca.

diabetyk, cukrzyca


U wielu samo to słowo budzi lęk i przerażenie. Nie ma dziś człowieka, który jeśli sam na nią nie choruje, to chociaż nie zna kogoś, kto zmaga się z tą chorobą. Jakkolwiek sama świadomość kłucia palców, celem kontrolowania jej przebiegu i wizja samodzielnego wstrzykiwaniu insuliny jako metody leczenia kojarzą się negatywnie, to prawdziwym problemem mogą być następstwa tej choroby takie, jak udar mózgu, zawał serca czy utrata kończyny...

- Czy więc możemy mieć wpływ na uniknięcie zachorowania na cukrzycę lub wystąpienia jej groźnych powikłań? A może cukrzyca to tylko nadmiar cukru w diecie? Na te i inne ważne pytania odpowie nasz gość i prelegent lek. med. Krzysztof Kubiak. Oczywiście podczas spotkania odbędą się również warsztaty zdrowego gotowania połączone z degustacją - informują organizatorzy spotkania.

Wstęp wolny.

Kolejne spotkania w 2020 roku :
  • 04.03.2020 - Zamienniki cukru


Celem Chrześcijańskiego Klubu Zdrowia jest prozdrowotna edukacja społeczeństwa, pomoc w utrzymaniu zdrowia na jak najwyższym poziomie we wszystkich jego wymiarach: fizycznym, psychicznym, duchowym i społecznym, profilaktyka, budowanie relacji międzyludzkich, duchowe wsparcie, poprawa kondycji fizycznej i intelektualnej.

Podczas spotkania odbędą się również mini warsztaty kulinarne, umożliwiające praktyczną naukę gotowania, a przede wszystkim pokazujące, że zdrowa kuchnia jest nie tylko zdrowa, ale również smaczna i szybka. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat swojego organizmu i tego, w jaki sposób można usprawnić lub utrzymać jego funkcjonowanie na odpowiednim poziomie. Często wielu ludzi zastanawia się, dlaczego organizm ich zawodzi. Być może warto zastanowić się nad tym, czy to przypadkiem my nie zawodzimy swojego organizmu.

chrześcijański klub zdrowia

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.