czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 31 stycznia 2020
  • 2 lutego 2020
  • wyświetleń: 7092

[WIDEO] Robert Biedroń, kandydat na Prezydenta RP w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

W niedzielę, 2 lutego o godzinie 12.00 na rynku w Pszczynie odbyło się spotkanie z Robertem Biedroniem. Podczas wydarzenia kandydat na Prezydenta RP bardzo ciepło wypowiadał się o tym mieście i z chęcią rozmawiał z mieszkańcami.

Loading...


Loading...


- Czas na politykę odwagi. Czas na odważny krok w przyszłość! Chciałbym zaprosić do współpracy wszystkich, którym zależy na bezpiecznej, dostatniej i demokratycznej Polsce - zachęca Robert Biedroń.

Spotkanie z Robertem Biedroniem stanowiło także inaugurację lokalnych komitetów wyborczych. - Nasze lokalne komitety są otwarte dla Was i gotowe na Waszą energię. Ty też masz szansę włączyć się w ruch poparcia jedynego progresywnego kandydata w wyborach prezydenckich! Każdy może się zapisać i pomóc w osiągnięciu naszego wspólnego marzenia - zachęcali organizatorzy wydarzenia, Podbeskidzie z Biedroniem.

Jak udało nam się ustalić w trakcie kampanii wyborczej Robert Biedroń przyjedzie także do Bielska-Białej.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.