czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2020
  • 12 lutego 2020
  • wyświetleń: 2409

Spotkanie promocyjne Kalendarza Beskidzkiego z udziałem gości

Za nami:

12 lutego o godzinie 17.00 w Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowcach-Dziedzicach (ul. Węglowa 56) odbędzie się jubileuszowe spotkanie promocyjne "Kalendarza Beskidzkiego" z okazji 60-lecia rocznika z udziałem Jana Pichety, Grażyny Staniszewskiej oraz czechowickiego poety, Aleksego Wróbla.

W wydarzeniu udział wezmą m. in. Jan Picheta - redaktor naczelny, Grażyna Staniszewska - wydawca Kalendarza i prezes Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia oraz Aleksy Wróbel - mieszkający w Londynie czechowiczanin, który na emigracji oddał się pasji twórczej, pisząc wiersze i komponując piosenki.

Spotkanie uświetni występ artystyczny Joanny Jatkowskiej i Anny Majeranowskiej-Widomskiej z bielskiej "Kubiszówki", które zaprezentują recital "A los jak los" na kanwie utworów Aleksego Wróbla.

Podczas spotkania będzie można nabyć "Kalendarz Beskidzki" w promocyjnej cenie 25zł oraz tomiki wierszy Aleksego Wróbla.

Wstęp wolny!

ar / czecho.pl, źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.