czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2020
  • wyświetleń: 1636

Konsultacje projektu programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami

Burmistrz Czechowic-Dziedzic zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje społeczne, których statutowym celem działania jest ochrona zwierząt, działające na obszarze gminy, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2020.

schronisko, kot
Konsultacje projektu programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami · fot. schronisko.bielsko-biala.pl


Opinie oraz uwagi o programie można składać w następujący sposób:
  • składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji w Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach w godzinach pracy Urzędu lub przesłanie pocztą
  • składanie uwag i opinii na formularzu konsultacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: os@um.czechowice-dziedzice.pl
  • Konsultacje rozpoczynają się 5 lutego 2020r., a kończą się 26 lutego 2020r.


Program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice w roku 2020 oraz formularz konsultacji są dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.