czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 lutego 2020
  • 10 lutego 2020
  • wyświetleń: 7933

Grzegorz cierpi na stwardnienie zanikowe boczne. Potrzeba 10 tysięcy

Grzegorz Rojczyk ma 48 lat. W 2017 roku zdiagnozowano u niego śmiertelną i nieuleczalną chorobę - stwardnienie zanikowe boczne. Jej istotą jest porażenie neuronów ruchowych, które prowadzi do osłabnięcia, niedowładu oraz zaniku mięśni całego ciała, a w konsekwencji do śmierci. Na leczenie potrzeba 10 tysięcy złotych.

Choroba szybko postępuje w wielkim i świadomym bólu. Pan Grzegorz nie może poruszać rękoma, nie jest w stanie chodzić, samodzielnie jeść, oddycha za niego respirator. Dzięki naszej pomocy i wsparciu jest w stanie otrzymać najnowsze leki i suplementy, które dają wielką szansę spowolnić, bądź nawet zatrzymać rozwój choroby.

- Nie mogę poruszać rękoma, nie jestem w stanie chodzić, samodzielnie jeść, oddycha za mnie respirator. Leżąc w łóżku patrzę przez okno wspominając i marząc o chwilach spędzonych z rodziną w pięknych górskich i nadmorskich miejscach . Dzięki Waszej pomocy i wsparciu jestem w stanie otrzymać najnowsze leki i suplementy, które dają wielką szansę spowolnić bądź nawet zatrzymać rozwój choroby. Proszę pomóżcie mi w walce z tą okrutna chorobą - apeluje.

ar / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.