czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2020
  • 22 lutego 2020
  • wyświetleń: 4150

Lutowe akcje poboru krwi w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach organizuje w lutym dwie akcje krwiodawstwa. Pierwsza z nich odbędzie się w czwartek, 13 lutego, w godzinach od 9.00 do 14.00 na Placu Jana Pawła II, druga w sobotę, 22 lutego, w godzinach od 11.00 do 15.00 na parkingu przy Centrum Handlowym "Stara Kablownia".

W trakcie trwania poboru krwi przy "Starej Kablowni" będzie można bezpłatnie sprawdzić poziom cukru we krwi oraz dokonać pomiaru ciśnienia.

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, a w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu. Przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.dawcomwdarze.pl, by zapoznać się ze szczegółami.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.