czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lutego 2020
  • 15 lutego 2020
  • wyświetleń: 4710

Jak oceniacie usługi świadczone przez PKM Czechowice-Dziedzice?

Ankieta prowadzona jest w celu ustalenia opinii społecznej na temat funkcjonowania komunikacji publicznej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice.

W związku z ubieganiem się przez PKM Czechowice-Dziedzice Sp. z o.o. o dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, działanie 4.5 Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie, poddziałanie 4.5.2. Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie RIT Południowy, jak również w ramach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (Program GEPARD II - transport niskoemisyjny, część 3) Śląsk - Zagłębie bezemisyjnego transportu publicznego), PKM prosi o wypełnienie ankiety i przesłanie jej drogą elektroniczną na adres pkm@pkm.czechowice-dziedzice.pl lub pozostawienie jej w Punkcie sprzedaży biletów/siedzibie Spółki.

Ankieta prowadzona jest w celu ustalenia opinii społecznej na temat funkcjonowania komunikacji publicznej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice. Zebrane wyniki zostaną opracowane, a następnie wykorzystane w procesie przygotowania projektu pn. "Elektromobilna komunikacja miejska w Czechowicach-Dziedzicach".

Na wypełnione ankiety PKM czeka do 29.02.2020 r.

ab / czecho.pl, źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.