czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 lutego 2020
  • wyświetleń: 3180

W 2020 roku część gminnych chodników zostanie wyremontowana

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach ogłosił przetarg na remont nawierzchni chodników na terenie gminy.

Kolejowa, chodnik, dziura
W 2020 roku część gminnych chodników zostanie wyremontowana · fot. wak


Zamówienie obejmuje miedzy innymi: rozbiórki różnych nawierzchni chodników, rozbiórkę obrzeży i krawężników, częściowe rozbiórki podbudowy, regulację wysokościową pokryw studni kanalizacyjnych i teletechnicznych, skrzynek z zaworami wodociągowymi i gazowymi oraz kratek ściekowych ulicznych, wykonanie nowych podbudów tłuczniowych, ułożenie nowych krawężników i obrzeży na ławie betonowej, nawierzchni z kostki brukowej betonowej, ułożenie płyt betonowych ażurowych 60x40x8 na parkingach, obniżenie chodników w miejscach przejść dla pieszych z zabudową kostki brukowej betonowej integracyjnej, remonty cząstkowe istniejących nawierzchni chodników, prace wykończeniowe, wywóz odpadów powstałych w czasie wykonywania prac wraz z przekazaniem ich do utylizacji.

Wykonawca przystąpi do realizacji robót na podstawie sporządzonych przez Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach zleceń.

Termin zakończenia remontu chodników wyznaczono na 18.12.2020 r.,

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.