czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 lutego 2020
  • wyświetleń: 5935

Posłowie PiS odrzucili poprawki do budżetu ważne dla regionu

W ubiegłym tygodniu Sejm uchwalił budżet na 2020 rok. Reprezentanci Prawa i Sprawiedliwości odrzucili poprawki, które dotyczą ważnych inwestycji dla naszego regionu.

droga ekspresowa s1
Droga ekspresowa S1 · fot. GDDKiA


- Złożyliśmy szereg poprawek. Ja złożyłam dwie poprawki. Jedna dotyczy przebudowy skrzyżowania DK1 z DW 933 w Pszczynie. Druga drogi BDI. Okazuje się, że posłowie z tego regionu, z partii rządzącej, z miłości do ojczyzny, odrzucili te poprawki - poinformowała Mirosława Nykiel.

Posłanka Mirosława Nykiel dziwi się także, że jeszcze nie ruszyła budowa drogi ekspresowej S1 z Bielska-Białej do Mysłowic.

- Pracowaliśmy sześć lat nad wariantami drogi. Oddaliśmy im gotowca. PiS przejął władze, przyjechała do Bielska-Białej premier Beata Szydło, zamknęła się z grupą posłów pisowskich i ogłosiła, że zaczynamy. Minęło pięć lat i nie zaczęli niczego - krytykuje Mirosława Nykiel.

ab / czecho.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.