Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 lutego 2020
  • wyświetleń: 2706

Lewica zbiera podpisy i czeka na przyjazd Roberta Biedronia

Lokalni działacze Lewicy oficjalnie rozpoczęli zbiórkę podpisów pod kandydaturą Roberta Biedronia.

lewica, koperski
fot. bielsko.info


Na krótkim briefingu prasowym poseł Lewicy Przemysław Koperski zapowiedział, że Robert Biedroń przyjedzie do Bielska-Białej.

- Zakładamy, że spotkanie z Robertem Biedroniem odbędzie się po rejestracji kandydata na prezydenta, czyli po złożeniu podpisów. Warto wspomnieć, że w czasie poprzedzającym kampanię wyborczą Robert Biedroń był już w naszym okręgu, spotkał się z mieszkańcami Pszczyny. To było bardzo dobre spotkanie, było mnóstwo ludzi - powiedział Przemysław Koperski.

Poseł uważa, że Robert Biedroń dobrze rozumie problemy małych i średnich miast. - To co jest motywem przewodnim jego kampanii, to jest docenienie mieszkańców małych i średnich miast. Jak pamiętamy na spotkaniu otwartym z mieszkańcami Bielska-Białej mówił o tym, że chciałby, aby instytucje centralne miały swoje siedziby również w tego typu miastach jak w Bielsko-Biała. Będę namawiał, aby Główny Inspektorat Ochrony Środowiska miał swoją lokalizację w Bielsku-Białej, bo woj. śląskie i nasz subregion to jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie - zaznaczył parlamentarzysta.

lewica, koperski
fot. bielsko.info


ab / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.