Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2007
  • wyświetleń: 878

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym

Termin składania zeznań podatkowych mija z końcem kwietnia. Do tego czasu należy złożyc wypełnione dokumenty w najbliższym Urzędzie Skarbowym. Niestety bardzo często trzeba odstać swoje w długiej kolejce w lokalnej instytucji, do tego nie wszyscy znajdują czas, aby tych formalności dokonać w dni robocze. Tym, którzy nie zdążyli się jeszcze rozliczyćz Fiskusem, naprzeciw wyszły Urzędy Skarbowe w całej Polsce, które 14 kwietnia organizują Dzień Otwarty.

W Czechowicach-Dziedzicach w sobotę od godziny 7.00 do 15.00 mieszkańcy będą mogli uzyskać wszystkie informacje niezbędne do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego, a także przedłożyć już pełne dokumenty. Podatnicy będą mogli także zaktualizować swój NIP, a także otrzymają wiedzę w zakresie zwrotu podatku VAT w budownictwie oraz zmian w ustawie o spadkach i darowiznach obowiązujacych od tego roku. W sobotę nie będzie jednak czynna kasa urzędu.

new / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.