czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 lutego 2020
  • wyświetleń: 2039

Najciekawsze walki Polaków w MMA. Musisz je zobaczyć!

Materiał partnera:

Coraz więcej osób interesuje się walkami MMA. Nic w tym dziwnego - są widowiskowe, a Polacy osiągają w nich niemałe sukcesy. Przygotowaliśmy przegląd najciekawszych walk, które w najbliższym czasie odbędą się w Polsce i za granicą. Zapamiętaj te daty i kibicuj naszym sportowcom. Emocje gwarantowane!

1. Joanna Jędrzejczyk vs Weili Zhang
2. Mariusz Pudzianowski vs Quentin Domingos
3. Michał Materla vs Patrick Kincl
4. Jan Błachowicz vs Jon Jones

Marzec i kwiecień 2020 będą mocno obfitować w emocje! Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce już zacierają ręce. W najbliższym czasie dojdzie do kilku hitowych walk MMA (mieszane sporty walki), w których udział będą brać Polacy. Zobacz komu warto kibicować!

Joanna Jędrzejczyk vs Weili ZhangTę walkę mają już w swojej ofercie najlepsi bukmacherzy. Nasza mistrzyni - Joanna Jędrzejczyk, bijąca się dla największej organizacji na świecie - UFC będzie próbowała odzyskać utracony na rzecz Rose Namajunas pas mistrzowski w kategorii słomkowej. Obecnie, posiadaczką pasa jest bardzo niebezpieczna Chinka - Weili Zhang. Walka odbędzie się w Dzień Kobiet - 8 marca w USA, a dokładniej w Las Vegas. Szacunkowo, panie powinny wejść do klatki ok 5.00 rano polskiego czasu w nocy z sobotę na niedzielę.

Mariusz Pudzianowski vs Quentin DomingosNa naszym rodzimym rynku też dzieje się dużo! W największej polskiej organizacji - KSW już 21 marca do klatki wejdzie dobrze znany wszystkim - Mariusz Pudzianowski. Walka odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi a dostęp do niej można wykupić poprzez usługę PPV. Pudzianowski zmierzy się z potężnym Francuzem Quentin Domingosem, który do rej pory stoczył 6 pojedynków, z których 5 zakończyło się jego zwycięstwem (z czego aż 4 przez nokaut). Wielkie grzmoty w Łodzi gwarantowane!

Michał Materla vs Patrick KinclRównież 21 marca do klatki w Atlas Arenie w Łodzi wejdzie polska gwiazda sportów walki - Michał Materla. Weteran mieszanych sztuk walki ze Szczecina zmierzy się na KSW 53 z bardzo niebezpiecznym czeskim zawodnikiem Patrickiem Kinclem. Zawodnik z Czech walczył aż 31 razy, z czego 22 walki zakończyły się jego zwycięstwem. Trzymamy kciuki za Michała Materlę!

Jan Błachowicz vs Jon Jones?


Czy walka o mistrzowski pas UFC w kategorii półciężkiej pomiędzy posiadaczem pasa - Jon Jonesem a polskim Janem Błachowiczem dojdzie do skutku? Czy będziemy mieć drugiego (po Joannie Jędrzejczyk) mistrza największej na świecie organizacji? Po efektownym zwycięstwie Błachowicza nad Coreyem Andersonem, wszyscy czekamy na ogłoszenie walki mistrzowskiej z wieloletnim dominatorem - Bonesem, jak określa się Jon Jonesa. Czekamy na informacje zza oceanu z niecierpliwością!