czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 marca 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 2600

Marcowe akcje poboru krwi w Czechowicach-Dziedzicach

Za nami:

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Miejskim w Czechowicach-Dziedzicach organizuje w marcu dwie akcje krwiodawstwa.

Reklama

Pierwsza z nich odbędzie się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych przy ul. Traugutta w dniu 5 marca w godzinach od 9.00 do 12.30, a druga tradycyjnie w czwartek, 12 marca, w godzinach od 8.30 do 14.00 na Placu Jana Pawła II.

Przypominamy, że należy posiadać przy sobie dokument tożsamości, w dniu poprzedzającym oddawanie krwi unikać tłustych posiłków i alkoholu, a przed udaniem się do ambulansu należy spożyć lekki posiłek i dobrze nawodnić organizm. Powinno się wypić około 1,5 litra wody.

Warto zapoznać się z różnego rodzaju propozycjami zniżek i rabat dla honorowych dawców krwi, jakie oferują krwiodawcom, np. hotele, motele, schroniska, cukiernie, kawiarnie itp. Prosimy odwiedzić stronę www.dawcomwdarze.pl i zapoznać się ze szczegółami.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.