Wiadomości

  • 4 marca 2020
  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 20912

[ZDJĘCIA, WIDEO] Robert Biedroń w Czechowicach-Dziedzicach

5 marca do Czechowic-Dziedzic przyjechał Robert Biedroń. Nieprzypadkowo kandydat Lewicy na Prezydenta RP spotkał się z mieszkańcami przed dworcem kolejowym. To właśnie o zabytkowym, ciągle niewyremontowanym obiekcie mówił najwięcej.

Robert Biedroń w Czechowicach-Dziedzicach - 05.03.2020 · fot. czecho.pl


- Ten dworzec potrzebuje co najmniej liftingu i swojego 500 plus. Wiem, że Państwo od lat walczycie o remont, i że PiS obiecał ten remont, ale to wszystko jest tylko na papierze - mówił europoseł Robert Biedroń.

Były prezydent Słupska poinformował, że poseł Przemysław Koperski złożył poprawkę do tegorocznego budżetu, która uwzględniała przesunięcie środków budżetowych na dofinansowanie remontu dworca.

- Niestety głosami PiS-u poprawka została odrzucona - zaznaczył europoseł.

Po krótkim briefingu prasowym Robert Biedroń, a także europoseł Łukasz Kohut i poseł Przemysław Koperski udali się na dworzec kolejowy. Rozmawiali m.in. z lokatorką jednego z mieszkań, które znajduje się na terenie zabytkowego obiektu.

Loading...

ab / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wybory prezydenckie 2020

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wybory prezydenckie 2020" podaj