czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 4 marca 2020
  • wyświetleń: 1157

Lususowa podróż poślubna Twoich marzeń

Materiał partnera:

Podróż poślubna powinna być jednym z najpiękniejszych wydarzeń w życiu. Warto zastanowić się nad wyborem idealnego miejsca.

Lususowa podróż poślubna Twoich marzeń


Luksusowe wakacjeJakie są czynniki, które decydują o tym, że podróż jest niezapomniana i ekskluzywna? Istotny jest standard zakwaterowania - najlepsze cztero i pięciogwiazdkowe hotele sprawią, że będziemy się czuli naprawdę błogo przez cały pobyt. Znaczenie ma tu nawet widok z okna - panorama na ocean jest nie do przecenienia. Warto szukać opcji z basenem, spa i wellness, aby zadbać o duszę i ciało. Wygodną opcją jest także pełne wyżywienie na miejscu - najlepiej, jeśli obejmuje lokalne specjały. Idealnie, jeśli miejsce położone jest blisko plaży, centrum miasta, ale jest też zaciszne i spokojne.

Egzotyczna i romantyczna podróż poślubnaKiedy marzy nam się egzotyczna i romantyczna podróż poślubna - 3 wyjątkowe miejsca, które warto zobaczyć to Malediwy, Seszele oraz Malezja. Te odległe, baśniowe krainy to idealne miejsce na pierwszą podróż nowożeńców. romantyczne wspomnienia gwarantowane!

Malediwy to raj dla osób, którym marzy się bezkresny lazur - trudno tam znaleźć linię horyzontu między wodą a niebem. Ponadto, w ramach wyjazdów organizowane jest także nurkowanie na rafie koralowej. W ramach transferu z lotniska, polecieć można hydroplanem, lądującym na środku oceanu.

Kolejną opcją jest archipelag Seszeli - jedna z najbardziej ekskluzywnych destynacji turystycznych świata. Wyspy Praslin i Mahe to miejsca "pocztówkowe", które sprawią, że będziecie chcieli się tam zaszyć i nie wracać do codzienności. Jest to też świetne miejsce dla osób, które cenią sobie górskie wędrówki, Seszele to nie tylko rajskie plaże.

Malezja z kolei to podróż nie tylko w piękne okoliczności natury, ale także w fascynującą kulturę Azji. Kuala Lumpur czy Penang to miejsca, które warto odwiedzić chociaż raz w życiu - spróbować egzotycznej kuchni, zobaczyć kolonialną architekturę.

Jak zorganizować egzotyczną podróż poślubnąWarto korzystać z ofert biur, które specjalizują się w takich podróżach, na przykład Memories Vacations. Planowanie egzotycznej podróży na własną rękę będzie znacznie trudniejsze, raczej nie uda nam się znaleźć tak dobrych miejsc w atrakcyjnych cenach. Ponadto, wyjeżdżając w nieznane, tropikalne miejsce dobrze jest mieć kogoś, kto udzieli nam niezbędnych informacji, powie jak się przygotować (chociażby pod kątem szczepień, które są wymagane lub zalecane).

Więcej podróżniczych inspiracji znajdziecie pod adresem: http://memories.pl/inspiracje/2/zorganizujemy-podroz-poslubna-twoich-marzen.