Wiadomości

  • 5 marca 2020
  • wyświetleń: 9047

[FOTO] Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach. 3 osoby w szpitalu

W czwartek, 5 marca na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Borowinową, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z barierami energochłonnymi. Na trasie w kierunku Katowic utworzyły się duże korki.

w


Początkowo pojawiła się informacja, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe. To za sprawą jednego ze świadków, który zatrzymał się na miejscu zdarzenia uszkodzonym wcześniej pojazdem.

Jak się jednak okazało, kierowca samochodu marki Skoda Favorit stracił panowanie nad pojazdem i uderzył prawą stroną w bariery energochłonne. Trzy osoby podróżujące pojazdem trafiły do szpitala. Wśród poszkodowanych jest dziecko. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu przez blisko dwie godziny pracowali policjanci z pszczyńskiej drogówki, którzy ustalali dokładne okoliczności zdarzenia i gromadzili dokumentację wypadku drogowego (konieczne było m.in. wykonanie szczegółowych pomiarów i dokumentacji zdjęciowej). Utrudnienia trwały do godziny 13:30.

Wypadek na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju - 5.03.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika

BM, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.