czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 marca 2020
  • wyświetleń: 4048

Dwa medale Mistrzostw Polski juniorów dla czechowickich judoków

W miniony piątek i sobotę w Trzebnicy rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w judo. W imprezie wystartowało troje reprezentantów Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zdobywając dwa brązowe medale.

Reklama

Dwa medale Mistrzostw Polski juniorów dla czechowickich judoków - 06-07.03.2020 · fot. Bogusław Tyl


Na trzecim stopniu podium stanęli Izabela Socha w kategorii wagowej do 57 kg. oraz Olaf Loska (66 kg.) warto zaznaczyć,że udział tego drugiego stał do końca pod znakiem zapytania ze względu na rehabilitację po przebytym zabiegu operacyjnym.

Z dobrej strony zaprezentowała się w wadze do 63 kg. Martyna Mikołajczyk, przegrywając minimalnie pojedynek o brązowy medal, zawody ukończyła na V miejscu.

Jako ciekawostkę dodajmy, że zawodniczki i zawodnicy czechowickiego klubu, medale w zawodach rangi Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych zdobywają nieprzerwanie od 27 lat czyli od początku powstania sekcji judo na terenie miasta Czechowice-Dziedzice.

Bogusław Tyl / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.