Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • 14 marca 2020
  • wyświetleń: 6162

Start rundy wiosennej IV ligi przełożony

W związku z zagrożeniem epidemii koronawirusa Śląski Związek Piłki Nożnej postanowił przesunąć o dwa tygodnie start rundy wiosennej IV ligi. Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu.

- Komisja do spraw Nagłych Śląskiego Związku Piłki Nożnej z uwagi na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i życia uczestników meczów piłkarskich, spowodowane rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19, oraz biorąc pod uwagę stanowisko Minister Sportu o odwołaniu wszystkich imprez sportowych, uchwałą nr 2/20 KdsN z 10.03.2020 roku, przesuwa o dwa tygodnie rozpoczęcie wszystkich rozgrywek - seniorskich od IV ligi w dół, młodzieżowych i II ligi kobiet grupa 3 - czytamy w komunikacie ŚLZPN.

W związku z tym pierwsze mecze rundy wiosennej wyżej wymienionych rozgrywek odbędą się 28-29 marca. W tym terminie drużyna MRKS Czechowice-Dziedzice ma rozegrać domowe spotkanie z Beskidem Skoczów.

Odwołano również sparing z Unią Kosztowy, który pierwotnie miał odbyć się 24 marca - zamiast startu rozgrywek rundy wiosennej IV ligi. O rozwoju sytuacji MRKS będzie informować na bieżąco.

mp / czecho.pl

źródło: mrks.czechowice.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj