czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2020
  • 14 marca 2020
  • wyświetleń: 5470

MDK, Biblioteka Publiczna oraz MOSiR zamknięte do odwołania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna oraz MOSiR zawieszają działalność do odwołania - taką decyzję podjęli dyrektorzy tych placówek po posiedzeniu sztabu kryzysowego, który zebrał się dzisiaj w czechowickim Urzędzie Miejskim.

Reklama

Na zebraniu postanowiono, że zamknięte od czwartku, 12 marca do odwołania będą Miejski Dom Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna. Nie odbędą się również wydarzenia zaplanowane na najbliższy czas, jak na przykład "28. Tydzień Filmu Polskiego. Filmowe Polonica", która miało odbyć się w kinie Świt, "Spotkanie z poezją mówioną i śpiewaną", organizowany przez teatr muzyczny Movimento czy też "Akademia Pięknego Czasu" w MBP. W bibliotece, w trosce o zdrowie czytelników nie będą się odbywać żadne z zaplanowanych zajęć i spotkań dla dzieci i dorosłych. Wstrzymane są także zwroty książek.

UM poinformowało również o zamknięciu wszystkich obiektów czechowickiego MOSiRu, w tym basenu "Wodnik", boisk piłkarskich, sali judo, kajakowni w okresie od 12.03.2020 do 27.03.2020. Jednocześnie o zawieszeniu organizacji treningów na zamkniętych obiektach poinformowani zostali prezesi klubów sportowych oraz instruktorzy prowadzący zajęcia.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj