Wiadomości

  • 14 marca 2020
  • wyświetleń: 3123

Odwołano akcję "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Z uwagi na konieczność zmniejszenia ryzyka wynikającego z ewentualności rozszerzania się pandemii koronawirusa (SARS-Cov-2), podjęto decyzję o wstrzymaniu akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny".

Akcja miała odbyć się w dniach 20-22 marca oraz zaprzestaniu prezentacji listy partnerów zgłoszonych do projektu na stronie internetowej http://www.polskazobaczwiecej.pl. Duża część podmiotów (np. muzea, teatry) nie może wziąć udziału w akcji ze względu na zakaz funkcjonowania w terminie akcji.

Polska Organizacja Turystyczna informuje, że nie jest pośrednikiem w rezerwacji i sprzedaży promocyjnych ofert w ramach akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", a jedynie podmiotem promującym ideę akcji. W związku z tym za wszelkie zmiany dotyczące funkcjonowania obiektów zgłoszonych do akcji, bądź zmiany terminów realizacji usług są odpowiedzialne poszczególne podmioty. Jednocześnie Polska Organizacja Turystyczna informuje, że wszystkie kwestie związane z zawartymi już wcześniej transakcjami lub odwołaniem rezerwacji powinny być uzgodnione pomiędzy klientami a partnerami akcji.

Polska Organizacja Turystyczna zapowiada, że już od kolejnej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" zostanie zwiększona liczba działań promocyjnych, mających na celu zachęcenie większego grona turystów do udziału w akcji. Organizacja dołoży także wszelkich starań, aby w IX odsłonie projektu wzięła udział jeszcze szersza gama partnerów.

ar / czecho.pl

źródło: polskazobaczwiecej.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.