Wiadomości

  • 13 marca 2020
  • 18 marca 2020
  • wyświetleń: 9202

Koronawirus. Czechowicki PKM wprowadza zmiany

Epidemia koronawirusa ma wpływ na działalność PKM Czechowice-Dziedzice. Czechowicki przewoźnik wprowadza od poniedziałku, 16 marca feryjny rozkład jazdy. Taki stan rzeczy będzie trwał do odwołania. Od poniedziałku zmieni się również obsługiwanie pasażerów.

Czechowicki PKM wprowadza zmiany
Strefa wolna od pasażera w autobusie PKM Czechowice-Dziedice · fot. mp / czecho.pl


Wprowadzenie feryjnego rozkładu jazdy oznacza, że w tym okresie nie będą kursowały autobusy linii 1s oraz pozostałe kursy oznaczone literą "S" na liniach 2, 3, 4, 5 i VII. Autobus linii nr 8 będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo pasażerów oraz kierowców wprowadzone zostają - do odwołania - nadzwyczajne środki ostrożności dotyczące zmian w zakresie zasad funkcjonowania komunikacji publicznej w Czechowicach-Dziedzicach:
  • zaprzestanie sprzedaży biletów przez kierowców
  • wydzielenie stref wolnych od pasażerów


Bilety można zakupić w Punkcie sprzedaży biletów na dworcu autobusowym w Czechowicach-Dziedzicach, poprzez aplikacje: SkyCash, moBILET, mPAY, zbiletem.pl oraz przez system bankowy PKO BP (IKO), BNP Paribas, Milennium, Santander czy Nest Bank.

mp / czecho.pl

źródło: PKM Czechowice-Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj