Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 4097

67-letni mężczyzna czwartą ofiarą koronawirusa w Polsce

Z dnia na dzień zwiększa się liczba osób zarażonych koronawirusem. Ministerstwo Zdrowia nieustannie informuje o nowych przypadkach. Niestety, w poniedziałek, 16 marca o godzinie 21.00 pojawiła się informacja o tym, że zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem.

W poniedziałek, 16 marca o godzinie 21.00 dowiedzieliśmy się o kolejnych 21 osobach zakażonych koronawirusem. - Potwierdzone przypadki dotyczą 10 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. dolnośląskiego, 1 osoby z woj. lubelskiego, 1 osoby z woj. wielkopolskiego, 1 osoby z woj. podkarpackiego. Pacjenci są w stanie stabilnym - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie do publicznej wiadomości podano informację, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła czwarta osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna, który od początku był w stanie ciężkim i miał choroby współistniejące.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 177/4 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. śląskim - 16 marca godz. 19:00
Aktualna sytuacja epidemiologiczna w woj. śląskim - 16 marca godz. 19:00

BM / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.