czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2020
  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 5950

PKP i PolRegio ograniczają kolejne kursy z Czechowic-Dziedzic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj

Od wtorku, 17 marca spółka PKP Intercity zawiesza lub skraca relacje swoich pociągów. Ograniczenia dotkną również pasażerów, który swoją podróż chcieli rozpocząć lub zakończyć na stacji Czechowice-Dziedzice. We wtorek wieczorem przewoźnik poinformował o kolejnych pociągach zawieszonych lub skróconych. Swoje pociągi zawiesza również PolRegio.

dworzec, pociąg, peron, pkp
fot. czecho.pl


Od wtorku, 17 marca PKP Intercity zawiesza kursowanie pociągu "Ondraszek", nr 1410, relacji Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna, a od środy, 18 marca zawieszeniu ulegnie pociąg nr 4110 z Bielska-Białej do Warszawy Wschodniej.

Od 18 marca nie pojedziemy również pociągiem "Matejko" relacji Bielsko-Biała Główna - Przemyśl Główny, oraz relacją powrotną. Zawieszeniu ulega również popularne "Pendolino", czyli pociąg nr EIP5406/7, jadący ze stolicy Podbeskidzia do Gdyni.

Zawieszeniu ulegną również kursy wybranych pociągów od czwartku, 19 marca. Z Bielska-Białej nie pojedziemy pociągami Pendolino nr EIP 4504/5 oraz 4500/1, odpowiednio do Gdyni oraz Warszawy Wschodniej oraz pociągiem TLK "Szyndzielnia" nr 84104/5 ze Świnoujścia do Bielska-Białej (odwołana od 20 marca jest również relacja tego ostatniego).

Od niedzieli, 22 marca nie pojedziemy z Bielska-Białej do Wrocławia - zawieszeniu ulega pociąg TLK "Klimczok" nr 46150/1.

PKP Intercity skraca również pociągi w wybranych relacjach. I tak od 17 marca skróceniu do stacji Warszawa Wschodnia ulegnie pociąg nr 4500 (odjazd ze stacji Bielsko-Biała Główna o 16.08), który pierwotnie miał zakończyć swój bieg w Gdyni, a od 18 marca pociąg nr 5402 (przyjazd o godzinie 13.49) będzie rozpoczynał swój bieg nie z Gdyni, jak miało to pierwotnie miejsce, a na stacji Warszawa Wschodnia.

Skróceniu od 19 marca ulegnie również pociąg Express Intercity Premium nr 5402/3 relacji Gdynia Główna - Bielsko-Biała Główna, który swój bieg będzie zaczynał na stacji Warszawa Wschodnia, a kończył w Katowicach.

Do jednej pary w piątki i niedziele ograniczona zostanie oferta PolRegio pomiędzy Oświęcimiem a Czechowicami-Dziedzicami.

Kursowanie pozostałych pociągów z lub do stacji Czechowice-Dziedzice nie ulegnie zmianie.

Przewoźnik informuje, że można dokonać bezpłatnej wymiany biletu na inny kursujący pociąg lub zwrócić bilet (w formie reklamacji bądź w kasie) i otrzymać należność w pełnej wysokości.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus" podaj