czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 marca 2020
  • wyświetleń: 3553

Bluzy dla par - idealny prezent nie tylko na rocznicę

Materiał partnera:

Kiedy jesteś w związku, często zdarzają się miłe okazje do obdarowywania się drobnymi prezentami. Równie często pojawia się pytanie - co wybrać dla drugiej połówki.

Bluzy dla par - idealny prezent nie tylko na rocznicę


Pomysłów na podarunki jest wiele, ale może, zamiast kupować tylko prezent dla drugiej osoby, zrobicie sobie wspólny? Co może być takim prezentem? Idealnie sprawdzą się tutaj bluzy z nadrukiem. Może to być gotowy już nadruk przygotowany przez firmę oferującą takie usługi. A jeśli chcesz, żeby Wasze bluzy były naprawdę wyjątkowe, postaw na swój autorski nadruk.

Kiedy bluzy dla par z nadrukiem to dobry pomysł na prezent?Jak to zostało wyżej wspomniane, osoby będące w związkach mają wiele okazji do wspólnego świętowania. Dlatego też prezent dla dwojga może być wybrany na kilka z nich. W pierwszej kolejności nasuwa się tutaj rocznica ślubu lub poznania się - w zależności, na jakim etapie związku znajduje się dwoje ludzi. Jednak rocznice to nie jedyna okazja. Kolejną mogą być romantyczne walentynki. Tego rodzaju bluzy mogą być też przygotowane z okazji zaręczyn czy też pojawienia się nowego członka rodziny, gdy kobieta dowie się, że jest w ciąży. Prezent w postaci takich bluz na pewno będzie też miłym akcentem na mikołajki czy święta Bożego Narodzenia.

bluzy-dla-par-idealny-prezent-nie-tylko-na-rocznice


Jaki nadruk na bluzie wybrać? Co się sprawdzi idealnie dla par?To, jaki nadruk wybrać na bluzy zależeć będzie w dużej mierze od okazji, a także od wspólnego poczucia humoru. Ciekawie prezentują się szczególnie zabawne teksty, które podkreślają łączące dwoje ludzi więzi. Przykładem może być tutaj koszulka z napisem i grafiką "Moje ciacho", "Moja babeczka" (możesz je zobaczyć na stronie: koszulkowy.pl). Inną ciekawą propozycją, tym razem na walentynki są teksty "Jestem żonaty/Jestem mężatką, mam walentynki codziennie". Możesz też zdecydować się na koszulki, które podkreślają wyraźnie, że jesteście w związku z bardzo fajną osobą. Taki tekst może brzmieć następująco: "Przykro mi, ale od stycznia jestem zajęta przez atrakcyjnego chłopaka (tak, to on kupił mi tę koszulkę)." Więcej inspiracji na "koszulkowe" teksty znajdziesz w artykule: Koszulki i bluzy dla par - moda dla dwojga.

Jeśli nie bluzy to co? Zabawne i romantyczne prezenty z nadrukiemBluzy są ciekawym pomysłem na prezent, jednak nie każdy lubi taki luźny styl ubioru. Co zatem można wybrać na prezent zamiast nich? Jeżeli szukasz czegoś z nadrukiem, zwłaszcza takim, który samodzielnie zaprojektujesz, postaw na koszulki typu t-shirt lub longslave. Inną interesującą propozycją mogą być fartuchy kuchenne, które idealnie nadają się na to, aby nadrukować na nich zabawny tekst typu, "żona gotuje, mąż zmywa". We wspomnianym wyżej sklepie istnieje również możliwość zamówienia innych prezentów z nadrukiem. Tutaj warto wspomnieć między innymi o poduszkach typu jasiek z nadrukiem, które mogą być ozdobą sypialni lub salonu. Przykładowy tekst, który można wybrać na taką poduszkę to "Będę zawsze przy Tobie - pod Tobą lub na Tobie". Innym pomysłem mogą być tutaj kubki na poranną kawę, które również mogą być ozdobione przygotowanym przez Ciebie projektem.