Wiadomości

  • 19 marca 2020
  • wyświetleń: 7143

[FOTO] Na pustej drodze też może przytrafić się przykra przygoda

Do zdarzenia doszło w środę, 18 marca około godziny 22:20 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu Traugutta, Słowackiego i Studenckiej. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w latarnię. Interweniował patrol drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

Na pustej drodze też może przytrafić się przykra przygoda - 18.02.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


O tej porze przeważnie na ulicach miast jeszcze jest dość spory ruch. Tysiące osób wracają do domów z drugiej zmiany w dużych zakładach pracy. Jednak nie w czasie epidemii koronawirusa, bowiem większość zakładów nie pracuje lub znacząco ogranicza produkcję. Tym razem było pusto, jednak nie trzeba dużego ruchu by spowodować kolizję. Wystarczy chwila nieuwagi. Trzeba o tym pamiętać o każdej porze dnia i nocy, bez względu na natężenie ruchu.

Kierująca Volkswagenem Golfem tłumaczyła, że zbyto mocno skręciła kierownicą i zawadziła o latarnię. Ratownicy medyczni przebadali osoby podróżujące pojazdem - nic poważnego im się nie stało. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawczynię mandatem karnym. Latania nie została poważnie uszkodzona. Utrudniania trwały godzinę.

sid / czecho.pl

źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.